warszawa stara miłosna elektronika pojazdowa - first class!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • almera
    Classic
    • 2008
    • 1

    warszawa stara miłosna elektronika pojazdowa - first class!!

    Witam, nie pisałem już długo, ale od samego początku zimy nurtuje mnie pewien problem. Otóż po pierwszych spadkach temperatury mój wyświetlacz zawiesił się na termometrze. Wygląda to w ten sposób, że za każdym razem kiedy przekręcam stacyjkę mam na komputerze termometr. Dopiero jak zmienię sobie przełącznikiem to mam inne dane np. godzinę. Dopóki nie wyłączę silnika jest ok. Kiedy jednak znowu odpalam, to znowu mam termometr zamiast godziny Co może być powodem?
  • czopson
    Classic
    • 2007
    • 16

    #2
    warszawa stara miłosna elektronika pojazdowa - first class!!

    pełna diagnostyka komputerowa i programowanie grupy VW oraz diagnostyka Volvo, chiptuning itp, itd - wszelkie szczegóły na stronie
    www.cta.com.pl
    - warsztat mieści sie na ul. Dworkowej 2 (wyjeżdżjąc ze Starej Miłosnej na ostatnich światłach w prawo i dalej ok. 100m za rondem po lewo - widać szyld).

    polecam z własnego doswiadczenia - korzystając z postów na forum - zdiagnozowałem usterkę - uszkoodzony moduł pośredniczący (od comfortu) - sterujący el. lustterkami, szybami CZ itd. w drzwiach kierowcy (z objawów nie działał CZ w drzwiach kierowcy i el. lusterka). po rozebraniu, wydłubani laku i sprawdzeniu okazało sie że uszkodzony jest scalak wykonawczy na płytce sterownika. Zamiennik ze sterownika drzwi od Volvo (co ciekaw), po delikatnej przeróbce i wszystko działa!!! Za pół ceny zestawu silnik-sterownik, który przecież kosztuje ok.850zł (nie licząc montażu).

    pełny profesjonalizm :!: - pełna kultura. Co ważne Pan Tomasz Winiewski (własciciel), jest elektronikiem z wykształcenia i nie posiada w słowniku wyrażenia " tego nie da rady zrobić"
    jak zobaczycie na stronie zakres napraw jest naprawdę szeroki (w tym przekładki anglików), i chiptuning w przystepnej cenie - po wakacjach będę robił ze swoich 101 - ok 140kM i 320Nm za naprawdę przystępne pieniądze. Wtedy też postaram się przekonać p. Tomasza do oficjalnej zniżki dla OCP.

    pozdro

    Komentarz

    • Andrzej Z.
      Rider
      S_OCP Member
      • 2007
      • 710
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AXR 1.9 TDI PD 101 KM
      • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

      #3
      czopson, o jakich przystepnych cenach mowisz??
      Jezeli to nie oficjalne rabaty to moze na priva napisz :diabelski_usmiech
      CDS-AutoSpa

      AXR TDI+
      Perfect Service by DobryGrześWawa
      ET-14,352

      Komentarz

      Pracuję...